به وب سایت نمایندگی سامسونگ تبریز، ارائه دهنده خدمات مجاز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تبریز خوش آمدید.
تعمیرات در محل | استفاده از قطعات ارجینال
نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز با بهره ‌مندی از ۱۰ سال تجربه در حوزه تعمیرات انواع کولر گازی اسپلیت سامسونگ و داشتن سابقه درخشان، یکی از برترین ها بعنوان نمایندگی سامسونگ در تبریز محسوب می شود. نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تبریز آماده خدمت ‌رسانی به مشتریان خود در محل سکونت آن‌ ها به صورت 24 ساعته می باشد. در واقع برای مشتریان خود احترام قائل می شود. اگر شما هم مانند بسیاری از مشتریان سامسونگ، تمایل به دریافت خدمات جهت تعمیر کولر گازی خود دارید، می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت، با نمایندگی تبریز تماس حاصل کرده و درخواست اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر خود را داشته باشید.

فهرست مطالب این صفحه

ارائه خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز

شما به راحتی می توانید نمایندگی کولر گازی سامسونگ را در تبریز پیدا کنید. این نکته را فراموش نکنید که پیدا کردن نمایندگی معتبر و رسمی کولر گازی سامسونگ بسیار حیاتی می باشد. ارائه خدمات نمایندگی سامسونگ در تبریز در زمینه تعمیرات انواع کولر گازی اسپلیت سامسونگ می باشد. این نمایندگی در طول شبانه ‌روز و در تمام روز های هفته از جمله روز های تعطیل سال آماده پاسخگویی و ارائه هرگونه خدماتی به مشتریان خود می باشد. همچنین بیشتر از ده سال است که نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز فعالیت خود را ادامه می ‌دهد.

مزایای خدمات تعمیرات نمایندگی کولر گازی اسپلیت سامسونگ تبریز

مهمترین پارامتر های خدمات تعمیرات نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

در متن زیر به برخی از مهمترین پارامتر های خدمات پس از فروش و تعمیرات نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز اشاره شده است.

تعمیر کولر گازی در محل مورد نظر مشتری و اعزام تعمیرکار

 یکی از ارزشمند ترین خدمات یک نمایندگی، تعمیرات کولر گازی در محل مشتری است. در تبریز و سایر شهرها و استان ها، این خدمت بسیار ارزشمند می باشد و نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز این خدمت را در تمام ایام سال به مشتریان خود ارائه می ‌دهد. تعمیرکاران و کارشناسان مربوطه در کمتر از دو ساعت پس از تماس شما، در محل حاضر خواهند شد و تعمیرات لازم را انجام خواهند داد، بنابراین دیگر نیازی به حمل و نقل کولر گازی اسپلیت خود نخواهید داشت.

گارانتی خدمات پس از فروش در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

پس از تماس با نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز و انجام تعمیرات کولر گازی شما، خدمات پس از فروش برای شما در نظر گرفته خواهد شد. در صورتی که در زمان استفاده از کولر گازی تعمیر شده، مشکلی رخ دهد، نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز تضمین می ‌کند که جهت رفع این مشکل، تعمیرات مجدد را به ‌صورت رایگان انجام خواهد داد. به این‌ترتیب می ‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز ، با خیال راحت استفاده کنید.

استفاده از قطعات اصل در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز

در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز، از قطعات اورجینال برای تعمیرات کولر گازی استفاده می ‌شود. بهتر است در تعمیرات از قطعات فیک و غیر اصلی استفاده نشود، زیرا کولر گازی های سامسونگ از حساسیت بالایی برخوردار هستند و استفاده از قطعات غیر اصلی می ‌تواند باعث آسیب به دیگر قطعات وسایل شود. برای همین، در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز، تعمیرات با استفاده از قطعات اورجینال انجام می ‌شود و این موضوع در دستور کار تمام نمایندگی های رسمی سامسونگ قرار گرفته است.

تکنسین و متخصصین حرفه ای نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

یکی از مهمترین اعضای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، تکنسین های مجرب می باشند. این افراد نقش اساسی در ارائه خدمات با کیفیت دارند. در صورتی که یک نمایندگی از تعمیرکاران با تجربه و متخصص تری بهره ببرد، مطمئنا خدمات بهتری را به مشتریان ارائه می ‌دهد. در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز، همه تعمیرکاران بیشتر از پنج سال سابقه تخصصی دارند. تکنسین های فعال در این نمایندگی پس از طی دوره‌ های تخصصی و آموزش مهارت، موفق به اخذ مدارک رسمی و ورود به نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز شده ‌اند.

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز با برخورداری از تیم تخصصی و آموزش دیده در زمینه تعمیرات، خدمات پس از فروش خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می‌دهد. این نمایندگی با بهره ‌مندی از تکنسین ‌های مجرب و با سابقه، به مشتریان خود به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با نمایندگی تبریز تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

مزایای خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز

سایر مزایای خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز :

از مهمترین عواملی که موجب رضایت مشتریان کولر گازی سامسونگ در تبریز شده است، مزایا و نحوه ارائه خدمات پس از فروش می باشد. برخی از مهمترین مزایا و دلایل مراجعه مشتریان محترم و گرامی نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز به شرح زیر می باشد.

 • خدمات سریع و به موقع

تعمیر کولر گازی در کوتاه ترین زمان ممکن و ارائه خدمات سریع و به موقع از مزایای این نمایندگی می‌ باشد. تیم تعمیرکاران مجرب در این نمایندگی می ‌توانند در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا کولر گازی شما را تعمیر کنند.

 • تعمیر کولر گازی در محل

شما در این نمایندگی جهت تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ خود،نیازی به جابه‌جایی و خروج از منزل نخواهید داشت. تعمیرکاران این نمایندگی به صورت حرفه‌ ای و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، کولر گازی شما را در محل مورد نظر شما تعمیر می‌ کنند.

 • ارائه خدمات در اولین فرصت

اگر دستگاه شما با مشکل روبرو شده است و به دنبال تعمیر آن هستید، می توانید مطابق با زمان مورد نظر خود مانند آخر شب، روز بعد و یا هر زمان دلخواه دیگر، درخواست تعمیرکار از نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز داشته باشید.

 • اعزام به موقع تکنسین های مجرب نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

 با ثبت سفارش جهت ارائه خدمات تعمیر، کارشناسان نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز با شما تماس خواهند گرفت تا زمان حضور در محل را با شما هماهنگ کنند تا از اتلاف وقت شما جلوگیری شود. تعمیرکاران ماهر و مجرب نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز، در اسرع وقت در محل حاضر خواهند شد.

 • نرخ نامه مناسب و منصفانه

هزینه های تعیین شده توسط نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز براساس نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه است و به منظور اطمینان از مناسب بودن هزینه ها، کارشناسان مربوطه هزینه های دریافتی را بررسی خواهند کرد تا به صورت منصفانه دریافت شوند.

 • تکنسین حرفه ای و ماهر نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز با استفاده از تعمیرکاران مجرب و متخصص، توانایی رفع هرگونه خرابی و مشکلات دستگاه شما را دارد. تعمیرکاران این نمایندگی پس از گذراندن دوره های تعمیراتی پیشرفته، بهترین روش های تعمیر را می دانند و با پیدا کردن ریزترین ایرادات موجود در کولر گازی، آن را به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد.

 • ضمانت نامه کتبی خدمات نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز

پس از دریافت خدمات حرفه ای توسط نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز، از این نمایندگی گارانتی 6 ماهه دریافت خواهید کرد. بنابراین در صورتی که در این بازه زمانی دستگاه شما با مشکل روبرو شود، می توانید آن را به صورت رایگان تعمیر کنید.

 • پشتیبانی شبانه روزی نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز

از دیگر خدماتی که نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز به مشتریان خود ارائه می‌دهد، پشتیبانی ۲۴ ساعته است. به عبارتی دیگر، مشتریان در هر ساعت از شبانه‌ روز می ‌توانند با کارشناسان نمایندگی تماس گرفته و خدمات لازم را برای تعمیر کولر گازی اسپلیت خود دریافت کنند. همچنین کارشناسان نمایندگی در هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی و رفع مشکلات مشتریان می باشند.

 • ثبت سفارش به صورت 24 ساعته

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهد و امکان ثبت سفارش در هر ساعت از روز برای مشتریان فراهم است. مشتریان می ‌توانند به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

 • اعمال نظارت بر خدمات ارائه شده توسط تکنسین ها

در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز، کارشناسان و متخصصین نمایندگی با نظارت بر کار تکنسین های نمایندگی، به ارائه خدمات با کیفیت و استاندارد برای مشتریان می پردازند. کیفیت کار تکنسین ها و خدمات ارائه شده توسط آنها از اهمیت بسیار زیادی برای کارشناسان برخوردار است و آنها به نوعی مسئولیت کار تکنسین ها و خدمات ارائه شده توسط آنها را بر عهده دارند.

 • اولویت تعمیر بر تعویض قطعات

در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز، تعمیر کولر گازی در اولویت قرار دارد و تکنسین ها با استفاده از تخصص و تجربه خود، سعی می کنند که با کمترین هزینه و بدون نیاز به تعویض قطعات، دستگاه مشتری را تعمیر کنند.

 • استفاده از قطعات اصل و با کیفیت نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز، برای تعمیرات از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می شود تا خیال مشتریان در مورد کیفیت و عملکرد دستگاه تعمیر شده، راحت باشد. قطعات اصلی نه تنها عمر مفید دستگاه را بیشتر می کنند، بلکه مانع خرابی های مکرر و نیاز به تعمیرات مجدد هم می شوند.

 • رضایت مشتریان نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز

یکی از دلایل اصلی محبوبیت نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز، رضایت مشتریان است. نمایندگی سامسونگ نیز با در گرفتن رضایت مشتریان به عنوان هدف اصلی خود، موفق به ایجاد رضایت بالایی در بین مشتریان خود شده است. برخی از مهمترین مواردی که باعث موفقیت این نمایندگی شده اند عبارت هستند از:

 •  پشتیبانی ۲۴ ساعته، ارائه خدمات سریع و استفاده از قطعات اصلی.

در صورت بروز مشکل و یا نمایش کد ارور بر روی کولر گازی اسپلیت سامسونگ، کارشناسان نمایندگی سامسونگ باید دستگاه مربوطه را بررسی کنند. علت خرابی کولر گازی سامسونگ متنوع می باشد و برای برطرف کردن مشکل آن‌ ها باید به نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز مراجعه کرد. اگر جهت تعمیر دستگاه دیر اقدام کنید، ممکن است دستگاه دچار مشکلات بیشتری شود. به همین دلیل، تعمیر دستگاه را در اولویت خود قرار داده و زمان تعمیر آن را به تعویق نیندازید. متخصصان و تعمیرکاران مربوطه در نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز پس از ثبت سفارش در کمترین زمان به محل کار یا منزل شما حاضر خواهند شد. به طور معمول مراجعه و حضور تعمیرکاران در کمتر از دو ساعت صورت خواهد گرفت.

ثبت درخواست در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

برقراری ارتباط و ثبت درخواست در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز

جهت تعمیر کولر گازی خود، می‌ توانید به راحتی با نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز تماس بگیرید. اطلاعات تماس با نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز در این صفحه امکان پذیر می باشد. پس از تماس، تکنسین ‌های ما به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و مشکلات دستگاه شما را برطرف می‌ کنند. هزینه تعمیرات نیز پس از بررسی دستگاه، به شما اعلام خواهد شد و پس از موافقت شما، تعمیرات انجام خواهد شد. در نهایت، پس از انجام تعمیرات و دریافت گارانتی، شما می ‌توانید هزینه تعمیرات را به صورت نقدی یا با استفاده از کارت‌خوان پرداخت کنید.

چرا برای تعمیر کولر گازی به نمایندگی سامسونگ در تبریز مراجعه کنیم؟

در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ، بهترین گزینه این است که تعمیر آن‌ ها را به نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز بسپارید. برخی از مهمترین دلایل مراجعه به نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز عبارت هستند از:

 • تخصص نمایندگی کولر گازی اسپلیت سامسونگ تبریز

نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز از تکنسین ‌های حرفه ‌ای و مجرب برای تعمیر کولر گازی سامسونگ استفاده می‌کند. آنها دارای دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی سامسونگ می باشند و می ‌توانند به صورت کاملاً اصولی مشکلات دستگاه را تشخیص داده و رفع کنند.

 • ابزار و تجهیزات مخصوص

تعمیرات کولر گازی سامسونگ به ابزار و تجهیزات مخصوص نیاز دارد که تنها در نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز در دسترس هستند. این ابزار ها، از به روز ترین تجهیزات دنیا محسوب می شوند.

 • ضمانت تعمیرات

نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز برای تعمیرات انجام شده، ضمانت نامه ارائه می ‌دهد. اگر پس از تعمیر دستگاه همچنان مشکلی وجود داشته باشد، می‌توانید با نمایندگی تماس گرفته و دستگاه را مجدد تعمیر کنید.

 • هزینه تعمیر مناسب

نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز جهت تعمیرات، قیمت‌ های مناسب و منصفانه ای ارائه می ‌دهد. هزینه تعمیرات بسته به نوع مشکل و قطعات مورد نیاز، متفاوت است.

ایرادات رایج در تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تبریز

هرگونه از مشکلات زیر که در کولر گازی سامسونگ وجود داشته باشد، توسط نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز قابل تعمیر می باشد.

 • عدم خنک بودن باد دستگاه
 • مشکلات ناشی از نشتی گاز
 • ایجاد صدا های غیرطبیعی و آزار دهنده
 • خاموش نشدن دستگاه و آبریزی پنل دستگاه
 • عدم عملکرد صحیح فن پنل داخلی
 • عملکرد ضعیف دستگاه به دلیل کثیف بودن فیلتر
 • مشکلات برد، فن و کندانسور
 • خاموش شدن دستگاه در حین کار
 • برفک زدن کندانسور و کاهش میزان گاز
 • مشکلات ناشی از سیم کشی و بالا رفتن آمپر
 • و…

در صورتی که هرکدام از ایرادات ذکر شده در بالا را در کولر گازی اسپلیت سامسونگ خود مشاهده نمودید، فورا جهت تعمیرات دستگاه خود از طریق شماره تماس های موجود در سایت با نمایندگی کولر گازی سامسونگ تبریز تماس حاصل نمایید.

Call Now Buttonتماس با کارشناس